Aspekt bezpieczeństwa

Od początku działalności bezpieczeństwo podróżujących jest dla nas priorytetem.

9bus - bus
Pasażerska flota

Dysponujemy flotą przystosowaną na poziomie producenta do przewozu osób. Busy, którymi świadczymy usługi, już w momencie produkcji zostały wykonane w taki sposób, aby podóż była bezpieczna. Jedynie takie pojazdy gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa potwierdzony szeregiem testów.

9bus - dwóch kierowców
Dwóch kierowców w trasie

Kluczowa w kwestii bezpieczeństwa jest koncentracja i skupienie kierowcy. Dlatego zawsze w trasę wyprawiamy dwóch kierowców. Gdy jeden z nich prowadzi auto, drugi może wypocząć lub pomóc w nawigacji. Kierowcy co jakiś czas zamieniają się miejscami, tak by żaden z nich nie był przemęczony.

9bus - doświadczenie
Doświadczeni kierowcy

Nasi pracownicy to głównie kierowcy - posiadają oni odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje oraz znają język niemiecki. Są to stosunkowo młode osoby co zapewnia wysoką sprawność i opanowanie, a co za tym idzie podnosi bezpieczeństwo podróży. Nowi kierowcy są szkoleni podróżując początkowo z bardziej doświadczonymi pracownikami.

9bus - sprawne busy
Sprawne pojazdy

Każdego dnia nasze pojazdy pokonują setki a nawet tysiące kilkometrów, nie możemy pozwolić sobie na awarię. Flota jest regularnie sprawdzana i serwisowana przez mechaników, dlatego skutecznie wyeliminowaliśmy przypadki w których samochód odmawia posłuszeńtwa na trasie. Jeśli jednak taka sytuacja sie zdarzy, wówczas na miejsce przysyłamy auto zastępcze.

9bus - prędkość
Optymalna prędkość

Trasę planujemy w takisposób, by nie zmuszać kierowców do łamania przepisów ruchu drogowego. Na czasie zyskujemy wybierając optymalna trasę.

9bus - bezpieczeństwo podróży
Systemy bezpieczestwa

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w elementy zapewniające bezpieczeństwo podróży. Zalecamy by pasażerowie podczas przejazdu zawsze zapinali pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo auta wyposażone są w systemy ABS i ESP, posiadają także poduszki powietrzne.

Komfort podróży

Dzięki komfortowej flocie, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy chętnie z nami podróżują.

9bus - przewóz spod adresu pod adres
Od drzwi do drzwi

Nie trać czasu i pieniędzy na organizację dodatkowego transportu na dworzec czy lotnisko, a następnie z dworca w miejsce docelowe. Odbieramy naszych pasażerów z umówioneego adresu i dowozimy pod wskazany adres. Takie rozwiązanie pomaga uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, zbędnego oczekiwania, stresu i wbrew pozorom nie kosztuje więcej.

9bus - komfortowe busy
Swoboda przestrzeni

Pojazdy, którymi regularnie realizujemy przewozy są wysokie i stosunkowo długie. Zatem każdy z pasażerów znajdzie odpowiednią ilość przestrzeni dla siebie. Wysokie busy, zapewniają przestrzeń nad głową, co sprawia że nawet po długiej podróży nie odczuwamy zmęczenia. Zaletą długich pojazdów jest możliwość ustawienia foteli w taki sposób by, każdy mógł wyprostować nogi.

9bus - komfortowe fotele
Komfortowe fotele

Każdy z pasażerów posiada swój indywidualny wygodny fotel, w którym może regulować pochylenie oparcia. Zachowana jest też odpowiednia odległość między fotelami, aby pasażerowie nie czuli się skrępowani.

9bus - klimatyzowane busy
Stała temperatura

Auta z naszego taboru posiadają systemy ogrzewania i chłodzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pojazdu niezależnie od warunków atmosferycznych. Latem i zimą we wnątrz pojazdu możemy dostosować temperaturę do oczekiwań podróżujących.

Zdobyte doświadczenie

Działamy nieprzerwanie od 1994 roku na rynku oferując przewozy busami na trasie Polska - Niemcy

9bus - doświadczony przewoźnik
Certyfikaty i uprawnienia to nie wszystko

Z każdym dniem od 1994 roku nasze auta pokonuja setki kilometrów wzbogacając nasze doświadzczenie. Jesteśmy jedną z najstarszych firm świadczących przewozy między Polską a Niemcami, dlatego wcześniej potrafimy przewidzieć niektóre sytuacje i się do nich dostosować.

9bus - punktualne busy
Optymalnie zaplanowana trasa

Ponad 22 lata działanosci sprawiło, że potrafimy optymalnie zaplanować trasę, dzięki temu nasi pasażerowie jak i my sami odnosimi znaczne korzyści.