O nas

Powiedz nam dokąd chcesz dotrzeć.

Firma 9bus została założona w 1994 r. jako jedna z pierwszych firm pasażerskich w Polsce. Od początku istnienia po dzień dzisiejszy świadczymy regularne przwoży osobowe na trasie Polska - Niemcy zdobywając pokaźne grono stałych klientów. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty upoważniające do świadczenia usług. Żetelność i profesjonalizm sprawia, że klienci nam ufają.

Ofertę kierujemy głównie do osób szukających bezpiecznego i komfortowego przejazdu między Polską a Niemcami. Przewozy busami organizujemy regularnie dwa razy w tygodniu w obie strony. Zapewniamy dowóz w formie od drzwi do drzwi. Oznacza to, że nie musisz martwić się o terminowy dojazd do dworca lub lotniska.

Tabor 9bus stanowią wygodne dziewięcioosobowe busy przystosowane do przewozu osób. Pozwala to podróżującym komfortowo dotrzeć do wyznaczonego miejca. Regularnie modernizujemy flotę, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych stałych i przyszłych klientów.

  • 9bus - flagi
  • 9bus - Lublin
  • 9bus - Frankfurt

Oferta w skrócie

Busy
Polska - Niemcy.

Oferujemy przewóz osób na terenie Polski i Niemiec wygodnymi dziewięcioosobowymi busami. Regularnie odjeżdżamy do Niemiec w poniedziałki i czwartki. Powroty do Polski organizujemy w każdy wtorek i piątek.
Sprawdź szczegóły

Wyjazdy grupowe.

Oferta skierowana jest do grup, chcących zarezerwować wygodnego dziewięcioosobowego busa wraz z kierowcą na podróż w ustalone miejsce.
Sprawdź szczegóły

Wynajem busa

Istnieje możliwość wynajęcia busa bez kierowcy na określony czas. Oferta ta daje szeroki wachlarz możliwości wykorzystania auta.
Sprawdź szczegóły

9bus - przewozy do Niemiec Busy
Polska-Niemcy
9bus - Wyjazdy grupowe Wyjazdy
grupowe
9bus - Wynajem busa Wynajem
busa