Przewóz osób Polska - Niemcy

Twoja bezpieczna droga to dla nas priorytet. Sięgnij po naszą ofertę, aby podróżować prosto do celu.

Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w przewozach na trasie Polska-Niemcy. Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, a dzięki temu zdobywamy zaufanie Klientów. Wiemy, że wygoda to podstawa na którą każdy zasługuje i tego się trzymamy. Nasze 9-osobowe busy jeżdżą do Frankfurtu i innych niemieckich miast. Są wygodne i czyste – dbamy o każdy szczegół. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort podróżnych, a nad wszystkim czuwa załoga dwóch kierowców, którzy spokojnie dowiozą Państwa na miejsce.

Jedziesz służbowo, do rodziny czy na wycieczkę? Sprawdź listę połączeń i wybierz się z nami w podróż.

  • 9bus - o nas
  • 9bus - o nas 2
  • 9bus - o nas

Przewóz osób Polska - Niemcy

9bus - mapa zasięgu

Na zaznaczonym obszarze prowadzimy regularne przewozy z adresu pod adres w atrakcyjnych cenach od 250 zł za osobę.

9bus - przewozy do Niemiec

Odjazdy z Niemiec do Polski

wtorki oraz piątki

Odjazdy z Niemiec do Polski odbywają się we wtorki i piątki, a trasy to: Frankfurt nad menem, Koblez, Limburg, Marburg, Kassel, Bad Hersfeld, Trier, Saarbrucken, Kaiserslautern, Karlsruhe, Stuttgart, Heilbronn, Norymberga, Hof, Fulda, Wurzburg oraz Drezden.

9bus - przewozy do Polski

Odjazdy z Polski do Niemiec

poniedziałki i czwartki

Dojazdy z Polski do Niemiec odbywają się w poniedziałki i czwartki. Trasy to: Lublin, Chełm, Zamość, Biłgoraj, Kock, Lubartów, Rzeszów, Tarnobrzeg, Kielce, Jędrzejów, Kraków, Wrocław, Radom, Puławy, Warszawa, Łódź, Sieradz, Wieluń, Zgorzelec, Bolesławiec.

Powierz nam swoja drogę

Zależy nam na Państwa wygodzie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przejazdy Polska-Niemcy odbywały się sprawnie i bezpiecznie. Stan techniczny pojazdu jest na bieżąco sprawdzany, ponieważ jest to podstawa dobrej podróży. Nasze przewozy z adresu pod adres zaczynają się od cen 250 zł/os. Zaufaj nam i już dziś zarezerwuj swoją podróż. Niech to będzie bezpieczna droga.

Rezerwacja i dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (+48) 573 925 648

Proces rezerwacji miejsc

Zaplanuj dokąd chcesz dotrzeć.

Wybierz interesujące Cię miejsce. Jeśli masz możliwość zdobądź adres pocztowy miejscowości - usprawni to rezerwację miejsca. Poiformuj o wyjeździe znajomych, ponieważ dla grup przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Zadzwoń i powiedz o swoich planach.

Zarezerwuj miejsce dzwoniąc pod numer (+48) 573 925 648 - zapytaj o cenę i uzgodnij termin. Przy rezerwacji poprosimy Cię o podanie adresu miejscowości, z której wyruszasz jak i tej, która jest Twoim celem.

Ciesz się kolejnym zrealizowanym planem!

Oczekuj na busa, który zabierze Cię w uzgodnione miejsce. Zawsze informujemy klientów przed przyjazdem dzwoniąc odpowiednio wcześniej. Weź wiztówkę od naszych kierowców - przy kolejnej podróży możesz liczyć na zniżkę.

9bus - planowanie podróży Planowanie

1
9bus - rezerwacja miejsca Rezerwacja

2
9bus - podróż busem Podróż

3