Wyjazdy dla grup

Od początku działalności świadczymy przejazdy grupowe, realizowane przez wykwalifikowanych kierowców. Podróżują Państwo komfortowymi i bezpiecznymi pojazdami z aktualnymi badaniami technicznymi. Sprawdź naszą ofertę przejazdów Polska-Niemcy.

9bus - wyjazdy grupowe mapa

9bus - wyjazdy grupowe Klient nasz pan

Decydując się na opcję wyjazdu grupowego to Ty wybierasz skąd chcesz wyruszyć i dokąd dotrzeć. Wybierasz także termin odjazdu i ustalasz przebieg trasy – my realizujemy całość w wygodny dla Ciebie sposób. Ciekawy koncert w Niemczech, mecz ulubionej drużyny na którym musisz być, spotkanie z rodziną czy też praca za zachodnią granicą? Po prostu się z nami skontaktuj, a my dowieziemy Cię w miejsce, którego potrzebujesz. Wyjazdy grupowe realizujemy jak każde zamówienie – dopasowując je do Twoich potrzeb. Określ nam je składając telefoniczne zamówienie.

9bus - flota

9bus - busy Nasze pojazdy

Dysponujemy pojazdami dostosowanymi do oczekiwań Klienta – zarówno jeżeli chodzi o dłuższe i krótsze podróże. Pasażerowie najczęściej podróżują 9-osobowymi busami Renault Master z zainstalowanym systemem ABS i ESP, które zwiększają poziom bezpieczeństwa. Pojazdy wyposażone są także w klimatyzację, aby zadbać o komfort podczas jazdy. Każdy fotel wyposażony jest w pełen zakres regulacji dla jeszcze większej wygody. Można również zabrać ze sobą niestandardowa ilość bagażu – nasze busy mają wystarczająco dużo miejsca. Przewozy odbywają się również pojazdami Mercedes Vito oraz Peugeot Boxer.

Zadzwoń do nas i powiedz czego oczekujesz: +48 573 925 648.