Wynajem pojazdu

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o wynajem pojazdów z naszego taboru. Powiedz nam jakiego auta potrzebujesz i skorzystaj z oferty.

9bus - wynajem busa mapa

9bus - pojazd Dowolność wykorzystania pojazdu

Dokładamy wszelkich starań, aby usprawnić Państwu przejazd do Niemiec, dlatego w swojej ofercie mamy również opcję wynajęcia busa do własnych celów. Czas wynajmu również zależy od Ciebie – jedź kiedy chcesz i dokąd chcesz. Nasze sprawne pojazdy uprzyjemnią Ci podróż i bezpiecznie dowiozą na miejsce. Możesz wybrać się ze znajomymi na wycieczkę objazdową lub w odwiedziny do rodziny – Ty wynajmujesz – Ty decydujesz. Nie musisz nam mówić o swoich planach, wynajmij auto i ciesz się swobodą podróżowania!

Pamiętaj, że każdy nasz pojazd ma wygodne fotele, dużo miejsca, a także sprawną klimatyzację. Ta oferta ma elastyczny i atrakcyjny cennik – skontaktuj się z nami celem omówienia szczegółów.

9bus - oferta wynajmu busa

9bus - flota Różnorodność pojazdów

Z pewnością wynajem busa uzależniasz od celu podróży – nie ma problemu, dopasujemy się do Twoich potrzeb. Masz dowolność wyboru. Na krótki dystans wybierz mniejszy samochód, jeżeli zaś planujesz daleką podróż – skorzystaj z komfortowego, dużego pojazdu. Wszystkie z nich regularnie sprawdzane są przez naszych mechaników – dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie chcemy, aby po drodze przydarzyła się jakakolwiek awaria. Zainstalowane systemy ABS i ESP zwiększają poziom bezpieczeństwa, natomiast o optymalną temperaturę wewnątrz kabiny dba klimatyzacja.

Zaufaj nam jak wielu innych klientów.